1
ENGLISH   | 
HABERLER
Üzülmez, "Artık yalnız değilsiniz"
Orjinal Resim

Ramazan bayramında Kartepe’nin Alo Evlatları ile birlikte ziyaretlerde bulunan Başkan Üzülmez, kapısını çaldığı ihtiyaç sahibi ve muhtaç yaşlılara, “Artık yalnız değilsiniz” dedi.

“İhtiyacınız olduğunda evladınız kapıda” sloganıyla, Kartepeli hemşehrilerinin iyi günde kötü günde yanlarında olmak, bir evlattan istenebilecek temel ihtiyaçların karşılanması adına Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in sosyal belediyecilik hizmetleri çerçevesinde hayata geçirdiği “Alo Evlat Hattı” projesi bayram ziyaretleriyle yaşlıları yalnız bırakmadı.

Ramazan ayında hayata geçirilen ve 80 hanede 120 yaşlıya evlatlık yapmaya başlayan Alo Evlat Hattı görevlilerinin bayram ziyaretlerine Başkan Üzülmez de eşlik etti. Kent bayramlaşması ardından ilçede ziyaretlerini başlatan Başkan Üzülmez, sırasıyla Sebile ve Hüsmen Altınkaya çiftinin Emekevler, Nuriye ve Halil Yaran’in de Uzunbey Mahallesi’ndeki evlerine konuk oldu.

Başkan Üzülmez’i karşısında gören yaşlıların bir anda gözleri doldu. Hayır duaları eşliğinde başkanı ve Alo Evlat görevlilerini karşılayan yaşlılar, “Başkanım Allah senden razı olsun. Bayram öncesi bu evlatlar evimize gelip hem bizim kişisel hem de evin temizliğini yaptılar. Sıcacık yemeklerimiz de kapımıza kadar geldi. Her gün gelip elimizi öpüp ihtiyaçlarımızı karşılıyorlar” dediler.

Bu bayramı annesiz geçirdiğini hatırlatan Başkan Üzülmez de, “Ben ve ekibim sizin birer evladınız olarak her zaman yanınızda olacağız. Benim adıma arkadaşlarımız her gün sizleri ziyaret edecek, temel ihtiyaçlarınızın karşılanması noktasında yardımcı olacaklar. Bu bayram annem ve babam olarak sizlerin elini öpmeye geldim. Hayır dualarınızı üzerimizden eksik etmeyin” dedi.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
2628 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 05.07.2016 19:40:00
 
l Fotoğraflar