1
ENGLISH   | 
HABERLER
Üzülmez gençleri ihmal etmiyor
Orjinal Resim

Kartepe gençleri önemseyen ve her türlü organizasyonlarında yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, iftardan sahura, halı saha maçından kahvaltıya kadar her fırsatta gençlerle birarada oluyor.

Ramazan ayının son sahur programında Ak Parti Kartepe İlçe Gençlik Kollarının organize ettiği halı saha karşılaşmasında forma giyen Başkan Üzülmez, gençlerle top koşturdu. Başkan Üzülmez, Ak Parti Kartepe İlçe Gençlik Kolları eski başkanlarıyla birlikte sahurda yaptı.

Başkan Üzülmez, son iftarını da Avluburun Mahalle Muhtarı Halil İbrahim Akyol’un organize ettiği Avluburun gençleri ile yaptı. Başkan Üzülmez, bayram sabahı da Şefkatiye Gençlik ve Spor Merkezi Lokali’ndeki kahvaltıda mahalle gençleri ile bayramlaştı.

Başkan Üzülmez, gençlerle birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “Gençlerimiz ilçemizin geleceğinin temsilcisidir. Biz gençlerimize, gençlerde ilçemize sahip çıkmalıdır. Kötü alışkanlıklardan uzak durup ülkesine milletine sahip çıkan bir gençliğe sahip olmak beni çok mutlu ediyor” dedi.

İlçenin gelişiminde gençlere de önemli sorumluluklar düştüğünü hatırlatan Başkan Üzülmez, “İlçemizin geleceğinin sahibi siz gençlerimiz, bizlerde emanetçiyiz. Toplum bilinci içinde üretken birer birey olarak toplumsal sorumluluk taşıyan, ilçemize değer katacak, farkındalık yaratacak her türlü olumlu fikre açığım” dedi.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
1709 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 05.07.2016 20:13:32
 
l Fotoğraflar