1
ENGLISH   | 
HABERLER
Kartepe okul yollarında hummalı çalışmalar
Orjinal Resim

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler öğrencilerin kullandığı okul yolları tamiratlarına öncelik vermeye devam ediyor.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in göreve geldiği günden bu yana Kartepe bozuk yol kalmaması için başlattığı üst yapı seferberliği çerçevesinde, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yolları şık  ve modern bir görünüme kavuşturmak için, günde ortalama 400 metrekare kilitli parke taşı kullanarak parke tamiratı gerçekleştiriyor.

Kartepenin yollarını iyileştirmeye devam eden ekipler, okul yollarına da iş programlarında öncelikli olarak yer veriyor. Bu kapsamda çalışmalarını hızlandıran Acil Müdahale Ekipleri, Suadiye Mahallesi Barbaros Okulu ve İstasyon Mahallesi Gaziemir Caddesi’nde İstasyon Okuluna ulaşımı sağlayan güzergâhlardaki parke yol bozuklukları tek tek giderdi.

Belediye ekipleri, Başkan Hüseyin Üzülmez’in en önemli önceliklerinden biri olan çocukların ve yayaların ulaşımlarını güvenli hale getirmek için tüm okul yolu ve kaldırımları da tarayarak ilçe genelindeki bozulan güzergahların tümünü tamamlayacak.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
1835 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 23.05.2017 11:06:45
 
kartepe belediyesi,kartepe,okul yolları
l Fotoğraflar