1
ENGLISH   | 
HABERLER
KARTEPE´DE SAĞLIK HAREKETİ
Orjinal Resim

Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü üyelerine yönelik eğitim seminerlerine devam ediyor. Kartepeli kadınlara Reflexologist Bilal Yalçıner tarafında refleksoloji (ayak terapisi) eğitimi verildi.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, örnek projeleri arasında yer alan Kadınlar Kulübü, üyelerine götürdüğü hizmetlerle örnek olmaya devam ediyor. Kadınlara yönelik uygulamaya geçilen projeler arasında büyük rağbet gören “Sağlık Sohbetleri” programı kapsamında Reflexologist Bilal Yalçıner tarafında Refleksoloji (ayak terapisi) konusunda kadınlara seminer verildi.

BASİT BİR AYAK MASAJI DEĞİLDİR

Seminerde konuşan Reflexologist Bilal Yalçıner “Refleksoloji, kişiyi fiziksel, duygusal, ruhsal ve mental olarak öngören ve bütünsel (holistik) yaklaşımla tedaviyi sunan bir tamamlayıcı tıp uygulamasıdır. Bedenin kendi kendisini tedavi etmesine olanak sunan bir doğal terapi uygulamasıdır. Refleksoloji, bedenin uygun bölgelerini uyarmak için el ve ayaklara basınç, gerdirme ve hareket uygulamaktır. Refleksoloji, basit bir ayak masajı değildir ve ayak masajından farklıdır” dedi.

KARTEPE’DE KADIN OLMANIN FARKI

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Kartepe Belediyesi olarak kadınlarımıza yönelik bir çok projeyi hayata geçirdik. Projelerimizin Kartepeli kadınlar tarafından desteklenmesi bizleri memnun etmektedir. Kadınlarımızın daha mutlu olmaları için bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Zira mutlu kadın, mutlu toplum demektir. Bunu için çalışıyoruz. Kartepe’de kadın olmanın farkını Kadın Kulübü üyelerimiz bizzat yaşıyorlar. Hizmetlerimizi daha değerli kılan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
465 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 30.04.2018 17:05:13
 
Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü üyelerine yönelik eğitim seminerlerine devam ediyor. Kartepeli kadınlara Reflexologist Bilal Yalçıner tarafında refleksoloji (ayak terapisi) eğitimi verildi.
l Fotoğraflar