1
ENGLISH   | 
HABERLER
KOCAMAN PERSONELİYLE BULUŞTU; BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU YAPTI
Orjinal Resim

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Belediyesi’nde çalışan personelle bir araya geldi. İstisnalar dışında tüm personelin katıldığı ilk ve en büyük personel toplantısında Başkan Kocaman, personele seslenerek birlik, beraberlik vurgusu yaptı.       

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, belediye personeli ile Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde bir araya geldi. Tanışma toplantısında konuşan Belediye Başkanı Kocaman “Allah nasip etti, belediye başkanı olarak Kartepeli hemşehrilerimize hizmet ediyoruz. Göreve geldikten sonra yoğun bir ay geçirdik. Tüm personelimizle büyük ailemizle ilk kez bir araya geldik” dedi.

KARABALIK VE ÜZÜLMEZ’E TEŞEKKÜR ETTİ

“Kartepe’de belediye başkanları, bizler gelip geçiciyiz, asıl olan Kartepe kimliğidir” diyen Belediye Başkanı Kocaman “Bugüne kadar bu zor şartlarda, zor coğrafyada birçok işi başardınız. Kartepe Belediye Başkanı seçilmeden önce Kartepe Belediyesi’nin ürettiği hizmetlerden faydalanan birisiydim. Kartepe Belediyesi personeli olarak bugüne kadar ürettiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Geçmiş dönem belediye başkanlığı yapan Şükrü Karabalık ve Hüseyin Üzülmez’e de teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.    

HİZMET ORDUSUYUZ

 “Hizmetler sürekli olmalıdır” diyen Kocaman “Hizmetlerin sürekli ve kaliteli olması için birbirimizi iyi tanımalıyız. Ben belediye başkanı sizler işçi değilsiniz. Bizler hepimiz Kartepe’ye hizmet eden hizmet ordusuyuz. Dünya genelinde ekonomik daralma yaşanmaktadır. Bu durumunun ülkemize yansımaları vardır. Personel çıkarma diye bir şey söz konusu değildir. Biz büyük bir aileyiz. Gerekirse taşı kaynatır suyunu içeriz” ifadelerini kullandı.

GÜLER YÜZÜNÜZÜ EKSİK ETMEYİN

Kartepe Belediye Başkanı Av.Kocaman “Belediye başkanı olarak üzerime düşeni yapacağım. Halkımızın daha hızlı ve kaliteli hizmet alması için sizlerden de beklentilerim vardır. Tasarrufa özen göstereceğiz. Bu sadece üst yöneticilerin değil, ailemizin bir ferdi olan en küçüğünden en büyüğüne hepimizin sorumluluğudur. Ben hassas olacağım, sizden bu hassasiyet bekliyorum. Bu hizmetlerden kısmak değil, israf ve gösterişten uzak durmak anlamındadır. Belediyemizin bütçesi ne kadarsa kasamızda ne kadar paramız varsa bunda 120 bin nüfuslu halkımızın hepsinin hakkı vardır. Hiçbir zaman bunu unutmadan ve güler yüzümüzü eksik etmeden çalışacağız. Bana da sizlere de yakışan budur” dedi.        

DİSİPLİN ÖNEMLİDİR

“Disiplin çok önemlidir” diyen Kocaman “Disiplin vazgeçilmezimiz olacaktır. Benim disiplinim adalettir. Saygı, sevgi, disiplin, ciddiyet işlerimizin aksamaması için önemlidir. İnsanın olduğu yerde hata da olur. Hatayı affederiz ama yanlış yapanı ve yanlışından dönmemek için ısrar edeni de affetmeyeceğiz. Bu çatı altında çalışan herkesin bir yakını, tanıdığı, ahbabı olabilir. Ama doğru olanı yapmak ve herkesin hakkını korumak için bedel ödemem gerekirse de öderim. Aklı işinde, gücünde, emeğinde olan herkesin içi, gönlü ferah olsun” açıklamasında bulundu.

KAPIM HEPİNİZE AÇIKTIR

Hiyerarşik yapıya riayet edecek şekilde her derdinizle ilgileneceğim. Biz aileyiz, dediysek, insan ailesinin derdine kayıtsız kalmaz. Telefon numaran olmayanlar, olanlardan alsın. Hatta buradan söylüyorum. Kaydedebilirsiniz, yeni sloganımız “Kartepe Bir Başka Güzel” Kartepemizin birliğini ve güzelliğini anlatsın istedik. Bizim, Kartepemizi daha güzel, daha mutlu bir hale getirebilmek için birbirimize ihtiyacımız vardır. Kartepe iftarımızda buluşmak üzere, ailelerinize selam ve sevgilerimi gönderiyorum. Hayırlı iftarlar olsun” dedi.  

Arşiv  l 
Yazdır  l 
197 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 21.05.2019 15:45:31
 
Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Belediyesi´nde çalışan personelle bir araya geldi. İstisnalar dışında tüm personelin katıldığı ilk ve en büyük personel toplantısında Başkan Kocaman, personele seslenerek birlik, beraberlik vurgusu yaptı.
l Fotoğraflar