1
ENGLISH   | 
HABERLER
BAŞKAN KOCAMAN´DA 65 YAŞ ÜSTÜNE YAKIN TAKİP
Orjinal Resim

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Alo Evlat Sağlık Kulübü tarafından Kartepeli 65 yaş üstü büyüklere yapılan yardımları yakından takip ediyor.

Çin’in Hubei eyaletine bağlı olan Wuhan kentinden tüm dünyaya yayılan Covid-19 önlemleri kapsamında Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın talimatı ile gece gündüz çalışmalar aralıksız devam ediyor. Belediye Başkanı Kocaman, İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge ile 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkma yasağını yakından takip ediyor.

HER KALEMDE HİZMET

Kartepe Belediyesi bünyesinde kurulmasından bu yana başarılı çalışmalara imza atan Alo Evlat Sağlık Kulübü, İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan 65 yaş ve üstü vatandaşların sokağa çıkma yasağı sonrasında hizmetlerini arttırdı. Kartepe Belediye Başkanı Kocaman’ın yakından takip ettiği Alo Evlat Sağlık Kulübü, Kartepeli büyüklerin alış-veriş, maaş çekimleri, ilaç yazdırmaları, faturaların ödenmesine kadar bir çok kalemde hizmet veriyor.     

7/24 HİZMET VERİYORUZ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Devletimiz ve milletimiz ile birlikte koronavirüsü yeneceğiz. Kartepe Belediyesi olarak Alo Evlat Sağlık Kulübü ekibimizle birlikte ilçemiz genelinde 65 yaş üstü büyüklerimize 7/24 hizmet veriyoruz. Yaşayan çınarlarımızı bu salgından korumak için elimizden geleni yapıyoruz. Büyüklerimizin ve taşıyıcı konumunda ki gençlerimizin de bizlere yardımcı olması ile bu süreç kısa sürede aşılacaktır. Siz yeter ki kritik süreçte evlerimizden çıkmayalım, biz sizin için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı. 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
154 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 31.03.2020 13:29:02
 
Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Alo Evlat Sağlık Kulübü tarafından Kartepeli 65 yaş üstü büyüklere yapılan yardımları yakından takip ediyor.
l Fotoğraflar