1
ENGLISH   | 
HABERLER
ERDOĞAN´IN ÇAĞRISINA İLK CEVAP KOCAMANDAN GELDİ
Orjinal Resim

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu akşam canlı yayında yaptığı Ulusa Sesleniş konuşmasında başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına Kocaeli’den ilk karşılık Kartepe Belediye Başkanı Av.Mustafa Kocamandan geldi. Kocaman sosyal medya hesabından yaptığı duyuruyla Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısına karşılık 1 aylık belediye başkanlığı maaşını kampanya kapsamında bağışladığını ilan etti.

 

Kartepe Belediye Başkan Kocaman yaptığı açıklamada, “Belki de ömrümüzde yaşayacağımız ülkemiz ve dünya adına en zor günlerden geçiyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız milli dayanışma çağrısını yaptı ve çığ gibi büyüyeceğine inandığım bir yardım kampanyasına öncülük etti. İnanıyorum ki damlalar göle, göller denize, denizler okyanusa dönüşecektir. Yeter ki tedbirlerimiz, çabalarımız, gayretlerimiz, devlet-millet el ele verdiğimiz bu zorlu mücadele tez vakitte sonuç versin” dedi.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
230 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 31.03.2020 13:47:41
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın bu akşam canlı yayında yaptığı Ulusa Sesleniş konuşmasında başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına Kocaeli´den ilk karşılık Kartepe Belediye Başkanı Av.Mustafa Kocaman´dan geldi. Kocaman sosyal medya hesabından yaptığı duyuruyla Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın çağrısına karşılık 1 aylık belediye başkanlığı maaşını kampanya kapsamında bağışladığını ilan etti.
l Fotoğraflar