1
ENGLISH   | 
HABERLER
KARTEPE´DE 19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI
Orjinal Resim

KARTEPE’DE 19 MAYIS VURGUSU “KORKMA”

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın öncülüğünde Kartepeliler 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101’nci yıl dönümünü coşkuyla kutladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında yaptığı çağrıya Kartepeliler de katıldı. Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın öncülüğünde Kartepeliler saat 19.19'u gösterdiğinde evlerinin balkon ve pencerelerinden İstiklal Marşı'nı hep bir ağızdan coşkuyla okudular.                                 

COŞKU İLE KUTLAMA

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, 19 Mayıs coşkusunu hemşehrileriyle birlikte yaşadı. Ataevler Mahallesi’nde hemşehrilerini ziyaret eden Başkan Kocaman, balkonlar ile pencerelerini Türk bayrakları ve balonlarla süsleyen hemşehrilerine eşlik etti. İstiklal Marşı'nın ardından ellerindeki Türk bayraklarını sallayan bazı vatandaşlar, ıslık ve alkışlar eşliğinde 101. yılı kutladı.

SENEYE İNŞALLAH MEYDANLARDA KUTLARIZ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101’nci yıl dönümünü coşkuyla kutladık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 19 Mayıs çağrısına Kartepeliler de katılarak evlerinin balkon ve pencerelerinden İstiklal Marşı’mızı büyük bir coşku ile okudular. İnşallah seneye sokaklarda, meydanlarda coşkuyla eskisi gibi kutlayacağız” ifadelerini kullandı.

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
103 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 21.05.2020 09:07:04
 
Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman´ın öncülüğünde Kartepeliler 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı´nın 101´nci yıl dönümünü coşkuyla kutladı.
l Fotoğraflar