1
ENGLISH   | 
HABERLER
KARTEPE ANKARA CADDESİNE YOL BETONU ATILDI
Orjinal Resim

Kartepe’de Covid-19 önlemleri dolayısıyla bir süre duran yatırımlar Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın talimatıyla yeniden hızlandı. Ankara Caddesi’ne yol betonu atıldı.

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamalar ile Covid-19 vakalarının azalması sonrasında Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, yatırımlara devam kararı aldı. Tüm çalışmalar Covid-19 önlemlerine uygun olarak hızlandırıldı. Köseköy Battı-Çıktı yanında bulunan Ankara Caddesi’nde yol betonu atıldı.

KISA SÜREDE BİTİRİLECEK

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Ankara Caddesi’nde 250 metre uzunluğunda 6 metre genişliğinde yola beton atıldı. Yol betonu çalışmalarının tamamlanması sonrasında cadde araç trafiğine açılacak. Ankara Caddesi araç trafiğine hizmet verirken kaldırım ve çevre düzenleme çalışmaları en kısa sürede tamamlanacak.

RAHAT ULAŞIM ÇOK ÖNEMLİ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Koronavirüs ile mücadelemiz Sağlık ve İçişleri Bakanlıklarımızın talimatları doğrultusunda devam ederken, yavaşlatılan yatırımlarımız yeniden hız kazanarak devam etmeye başladı. Kartepemiz özellikle turizmi ile ön plana çıkan bir ilçedir. Ulaşım alanında yapılan yatırımlarımız ilçemizin geleceği için çok önemlidir. Covid 19 önlemlerine uyarak yatırımlarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.   

Arşiv  l 
Yazdır  l 
276 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 25.05.2020 14:24:33
 
l Fotoğraflar