1
ENGLISH   | 
HABERLER
BAŞKAN KOCAMAN, GENÇLERE YKS´DE BAŞARI DİLEDİ
Orjinal Resim

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman,  yayınladığı bir mesajla Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına girecek olan öğrencilere başarılar diledi.

 

Başkan Kocaman mesajında;

 

“Sevgili gençler önünüzde hayatınızı derinden etkileyecek önemli bir sınav var. Bunun için yıllarca çalıştınız, didindiniz, hazırlandınız. İnanıyorum ki elinizden gelenin en iyisini yapacak ve emeğinizin karşılığını alacaksınız. Yapmanız gereken şey kendinize güvenmek ve başaracağınıza inanmaktır.”

 

Biliyorum ki aylardır tüm dünya ve ülkemizde süren Covid-19 salgını sizlerin de düzenini değiştirdi. Bu zor süreçte de azim ve kararlılıkla başladığınız sınav maratonunu üstün başarılar ile tamamlayacağınıza güvenimiz tamdır. Yükseköğretim Kurumları Sınavının,  gençlerimizi gönüllerindeki üniversite ve meslekle buluşturmasını diliyor, sınav sonucunun gençlerimize hayat yolculuklarında güzel kapılar aralamasını temenni ediyorum.

 

Sizler, sınavda göstereceğiniz başarıya göre yerleştirileceğiniz eğitim programlarında alacağınız eğitim ile Türkiye’nin geleceği olacaksınız. Göstereceğiniz başarılar sizi, ailelerinizi ve milletimizi onurlandıracaktır. Biz Kartepe Belediyesi olarak YKS sınavı öncesinde ilçemizde ikamet eden sınava girecek 681 öğrencimize çeşitli hediyelerden oluşan bir çanta vererek biraz olsun sizlere moral motivasyon desteği sağlamak istedik.

 

Gençlerimizin alacağı sonuç her ne olursa olsun önlerinde uzun bir hayat olacaktır. Bu duygularla sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan kıymetli gençlerimizin ve her zaman destekleriyle evlatlarının yanında olan ailelerin sınav heyecanını paylaşıyor, geleceğimizin teminatı olan sevgili gençlerimize Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun” ifadelerini kullandı.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
112 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 26.06.2020 13:34:52
 
Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman,  yayınladığı bir mesajla Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına girecek olan öğrencilere başarılar diledi.