1
ENGLISH   | 
HABERLER
KARTEPE´DE RESMİ YAZIŞMALARDA GÜNCELLEME SEMİNERİ
Orjinal Resim

Kartepe Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından “Resmi Yazışma Yönetmeliğinde Yapılan Değişiklikler Hakkında Bilgilendirme” semineri düzenlendi.

Kartepe Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından belediye personeline yönelik “Resmi Yazışma Yönetmeliğinde Yapılan Değişiklikler Hakkında Bilgilendirme” eğitimi Belediye Meclis Salonunda Covid-19 tedbirleri alınarak gerçekleştirildi.

HATIRLATMA VE YENİLEME

Yazı İşleri Müdürlüğü uzman personellinin sunumuyla gerçekleşen eğitimde Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığı resmi yazışma kuralları yönergesin de yapılan yenilikler hakkında bilgi verildi. Örnek yazışmalar ve uygulamalı eğitimlerle nerede hata yapabileceklerini öğrenen personel uygulamada oluşan yanlışlıklar hakkında soru cevap yöntemiyle bilgi verildi. Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS))’nin doğru kullanılması zaman tasarrufu, güvenlik, hız, verimlilik, arşivleme ve tasfiye açısından fayda sağladığı belirtildi.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
176 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 10.07.2020 16:49:29
 
Kartepe Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından "Resmi Yazışma Yönetmeliğinde Yapılan Değişiklikler Hakkında Bilgilendirme" semineri düzenlendi.
l Fotoğraflar